Steam ve Epic Games’de Oynaması Sınırlı Süreli Veya Tamamen Ücretsiz Olan Oyunlar !

Dungeon Defenders: Awakened

Dungeon Defenders: Awakened, destansı Aksiyon RPG savaşıyla birleştirilmiş kooperatif Kule Savunma oyunudur. Hiç bitmeyen bir ork, iblis ve ejderha ordusunu ele geçirmek için dört oyuncuya kadar güçlerinizi birleştirebilirsiniz! Savunman Etheria dünyasını kurtaracak kadar güçlü mü?

Far Cry 5 – Trial Weekend

Özgür ve cesurların ülkesi, aynı zamanda Eden’s Gate olarak bilinen fanatik bir kıyamet günü kültünün de evi olan Hope County, Montana’ya hoş geldiniz. Direniş ateşini yakmak ve kuşatılmış topluluğu özgürleştirmek için kült lideri Joseph Seed ve kardeşleri Heralds’a karşı durun.

Rise of Humanity: Prologue

Bu Prologue, bir yapay zekanın dünyayı ele geçirdiği distopik bir gelecekte geçen taktiksel sıra tabanlı güverte kurma oyunu olan Rise of Humanity’de gerçekleşen ilk olayları deneyimlemenizi sağlar.

Minit

Minit, bir seferde altmış saniye oynanan tuhaf bir maceradır. Sıra dışı insanlara yardım etmek, sayısız sırrı ortaya çıkarmak ve tehlikeli düşmanları aşmak için, her gün sadece bir dakika sonra sona erecek talihsiz bir laneti kaldırma umuduyla, evinizin rahatlığının dışına yolculuğa çıkın. Minit, Kitty Calis, Jan Willem Nijman, Jukio Kallio ve Dominik Johann arasında bir iş birliğidir.

A Plague Tale: Innocence

Tarihin en karanlık zamanlarında geçen yürek burkan bir yolculukta, genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo’nun kasvetli hikâyesini takip et. Peşlerindeki Engizisyon askerlerinden kaçan ve etrafları durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili iki kardeş birbirlerini daha iyi tanıyıp birbirlerine güvenecekler.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*