Steam ve Epic Games’de Oynaması Sınırlı Süreli Veya Tamamen Ücretsiz Olan Oyunlar !

Purrgatory

Arkadaş edinme, kedi oyunlarını kırma ve sonsuzluğun geçmesini bekleme hakkında ölümden bir dilim görsel roman.

The Supper

The Supper, insan ruhunun en karanlık tarafıyla ilgili kısa bir macera oyunudur. Bayan Appleton, Ses onunla konuşmaya başlayana kadar her zaman bir iyilik pınarıydı.

Bless Unleashed

Bless Unleashed, arkadaşlarınızla ve sayısız başkalarıyla keyfini çıkarabileceğiniz bir açık dünya çevrimiçi oyunudur. Geniş bölgeleri ve tehlikeli zindanları keşfederken yoğun bir savaşa girmek için dışarı çıkın.

The Elder Scrolls® Online

Ödüllü çevrimiçi çok oyunculu RYO’da 18 milyondan fazla oyuncuya sen de katıl, yaşayan bir Elder Scrolls dünyasındaki sürekli genişleyen hikâyeyi deneyimle

Saints Row®: The Third™ Remastered

Yeniden Düzenlenmiş Her Şey Dahil Paketi Deneyimle. Seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti. Third Street Saint’leri güçlerinin zirvesinde ve kontrol sende. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.

Yooka-Laylee

Yooka-Laylee, türün tecrübeli yapımcısı Playtonic imzalı yepyeni bir açık dünya platform oyunudur! Dost ikili Yooka ve Laylee destansı bir maceraya atılırken devasa, güzel dünyaları keşfet, unutulmaz bir karakter kadrosuyla tanış ve bir kasa dolusu parlak koleksiyon eşyası biriktir!

Void Bastards

Void Bastards, hem zekânı test edecek hem de nişancılığını imtihana tabi tutacak olan devrim niteliğindeki yeni bir strateji nişancı oyunudur. Void Ark’ın uyumsuz mahkûmlarına terk edilmiş uzay gemilerinde önderlik edebilir misin?

Will Glow the Wisp

Soğuk elektronik vuruşlarla yolculukta bir platform oyunu 💊.

Quake II RTX

Quake II RTX, kimlik yazılımının eski okul klasiğinin NVIDIA’nın Lightspeed Studios tarafından son teknoloji, ışın izlemeli bir yeniden tasarımıdır. Gerçekçi yansımalar, kırılma, gölgeler, ortam tıkanıklığı ve küresel aydınlatma dahil olmak üzere küresel aydınlatma efektleri, yol izlemeli ışık simülasyonunun bir sonucudur.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*