FREE FIRE Türkiye’yi Dolaşıyor

Türkiye turuna başlayan Free Fire, 48 şehri ziyaret ederek 500’den fazla mekanda Free Fire’a özel etkinlikler gerçekleştirecek. İlki Bursa’da gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören etkinliğe katılanlar; Hazreti Yasuo, Cucuppe ve Güneş gibi oyun dünyasının sevilen isimleri ile tanışma şansı yakaladı. 

27 Ağustos, 2021 

500 farklı internet kafede gerçekleştirilecek olan Türkiye turu toplam 48 şehri kapsayacak. Bu 48 şehrin 15’inde ise Şehirler Şampiyonası turnuvası gerçekleştirilecek. Türkiye çapında gerçekleştirilecek bu özel etkinliklerin asıl amacı Free Fire severleri bir araya getirip oyunun heyecanını beraber paylaşmak ve Türkiye’nin her köşesindeki Free Fire severlere mücadele olanağı sağlamak olacak.

 

İlki Bursa’da gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören etkinliğe katılanlar; Hazreti Yasuo, Cucuppe ve Güneş gibi oyun dünyasının sevilen isimleri ile tanışma şansı yakaladı. Şehirler Şampiyonası’nda kozlarını paylaşan Bursalı oyunseverler hediye elmasların yanı sıra bardak, tişört ve hediye kartları gibi özel merchandise’lar kazanırken, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan offline finallere de aday oldular.

 

Bu özel etkinliklerde sürpriz konuklarla tanışma şansına sahip olacak oyunseverler belirlenen şehirlerde ise Şehirler Şampiyonası’na katılabilecek. Bu etkinliklerde Şampiyona’ya ek olarak ödüllü turnuvalara da katılabilecek oyuncuları ayrıca sürpriz hediyeler bekliyor.

Şehirler Şampiyonası’na katılmak isteyen Kahramanlar, liste aşağıda!

 

28 Ağustos Cumartesi: Sivas – Sunsire E-spor 

29 Ağustos Pazar: Erzurum – Yıldız Espor

31 Ağustos Salı: Diyarbakır – Gameclass Net

3 Eylül Cuma: Gaziantep – Planet Esport

4 Eylül Cumartesi: Hatay – Dev Espor

5 Eylül Pazar: Adana – Gökkuşağı E Spor 

7 Eylül Salı: Konya – Discover Int 

8 Eylül Çarşamba: Uşak – Life Net

9 Eylül Perşembe: Antalya – Mynet Espor

10 Eylül Cuma: Denizli – Çağdaş Game Arena 

11 Eylül Cumartesi: İzmir – Enter Net 

14 Eylül Salı: Ankara – Anka Espor 

18 Eylül Cumartesi: İstanbul – Sis Espor 

 

Free Fire Türkiye Turu tanıtım videosunu izlemek için: LİNK

Free Fire Türkiye Turu Bursa ayağında neler yaşandı: LİNK

 

Free Fire Hakkında

Free Fire, özellikle mobil oyuncuların çıkarları göz önünde bulundurularak oluşturulan heyecan verici bir battle royale oyunudur. Garena tarafından dünya çapında geliştirilen ve yayınlanan Free Fire, 2021’de 150 milyondan fazla günlük aktif kullanıcısıyla rekor seviyesine ulaştı. Youtube’daki Free Fire içerikleri de 72 milyar görüntüleme ile yılın en çok izlenen 3. oyunu oldu.[1]

 

Free Fire’ı iOS AppStore ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için;

● Facebook: Garena Free Fire

● YouTube: Garena Free Fire Türkiye

● Nimo TV: Free Fire TR

Discord Sunucusu: https://discord.gg/freefiretr

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*