Steam Oynaması Sınırlı Süreli Veya Tamamen Ücretsiz Olan Oyunlar !

Junkpunk: Arena

Junkpunk Arena, oyuncunun çeşitli hurda parçalarından tasarladığı robotları kontrol ettiği bir arena savaş oyunudur. Oyun, tamamen oyuncunun robotlarının birbirine karşı yarıştığı çevrimiçi rekabetçi çok oyunculu oyundan oluşur.

Jerma’s Big Adventure

Oh hayır! Jerma985, ROBOT dinozorları ve KÖTÜ büyücülerle dolu ürkütücü bir mağaraya düştü. Bu çılgın aksiyon platform oyununda, canlı bir stüdyo sohbeti sizi neşelendirirken tehlikeli mağaradan kaçmak için savaşın!

Stories of Mara

Çeşitli karakterler hakkında epizodik bir yaşam öyküsü olan büyüleyici Stories of Mara’ya dalın. Komşularınızı tanıyın ve onlarla bağ kurun ama… Birbirlerine yardım etmeleri için onları bir arada tutabilir misiniz?

Epiphany City: Prologue

Dünyayı manipüle etmek için sihirli resim çerçevelerini kullandığınız yaratıcı bir bulmaca oyunu olan Epiphany City için bir ön izleme. Kutsal bir kehaneti yerine getirmek için yeni nesneler hayal ederken ve eskileri yeniden çerçevelerken tüm umudunu yitirmiş bir kız olan Lily’yi takip edin. Resimleri gerçek hayata çevirin, zamanı değiştirin ve dünyayı kurtarın.

Ann

Ann, bir sanat öğrencisi yanlışlıkla okulun kurallarından birini çiğnediğinde kendini okulda kapana kısılmış bulur. Okulun güvenlik görevlisinin yardımıyla, Ann’in okulun daimi sakini olmadan önce yolunu bulmasına ve okulun sırlarını ortaya çıkarmasına yardım edin.

The Supper

The Supper, insan ruhunun en karanlık tarafıyla ilgili kısa bir macera oyunudur. Bayan Appleton, Ses onunla konuşmaya başlayana kadar her zaman bir iyilik pınarıydı.

Bless Unleashed

Bless Unleashed, arkadaşlarınızla ve diğer sayısız kişiyle keyfini çıkarabileceğiniz bir açık dünya çevrimiçi oyunudur. Geniş bölgeleri ve tehlikeli zindanları keşfederken yoğun bir mücadeleye girişin.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*