Steam ve Epic Games’de Oynaması Sınırlı Süreli Veya Tamamen Ücretsiz Olan Oyunlar !

Yoku’s Island Express

Yoku’s Island Express’in ana kahramanı olan ufak tefek postacı Yoku ile tanış! Pinball mekanikleri, platform ögeleri ve açık dünya keşfinin benzersiz birleşimini kullanarak Mokumana Adası’nın sırlarını açığa çıkar.

Anno 1800™

Zengin şehir inşa oyunu Anno 1800™’ü 1-6 Eylül arasında arkadaşlarınla birlikte ÜCRETSİZ oyna.

Watch Dogs®: Legion

Watch Dogs: Legion’da, yakın gelecekteyiz. Çöküşün eşiğindeki Londra’yı kurtarmak için bir direniş örgütlemek zorundasın.

Hood: Outlaws & Legends

Şiddetli, orta çağ dünyasında, yoğun PvPvE çok oyunculu soygunlarda rakip çeteleri geride bırakın. Görünmeyen hazineleri çalmak için gizlice hareket eden veya gürültülü ve acımasız dövüşlere hükmeden, yalnızca en iyiler zor kazanılmış zenginliklerle kaçacak.

Sable

Eşsiz ve unutulmaz bir yolculuğa çık ve Sable’a, Gliding denen yetkinliğe adım atma yolculuğunda uzay gemisi kalıntıları ve antik yapılarla kaplı geniş çöllerden, büyüleyici manzaralardan geçerken kılavuzluk yap.

Wolfstride

Üç dostun hikâyesini anlatan bu RYO’da zafere ulaşmak için Savaş, Tamir Et ve Mücadele Et. Sıra tabanlı DEV ROBOT SAVAŞLARI dünyanın kaderini belirleyecek. Tamirat ve yükseltme yaparak yeni rakiplerle yüzleş ve para kazanmak için ufak işler üstlen.

NORCO

NORCO, Güney Louisiana’nın endüstriyel bataklık alanlarını ve çürüyen banliyölerini araştıran bir bilimkurgu Güney Gotik nokta ve tıklama macerasıdır.

Kraken Academy!!

Arkadaş edin, özgür ruhlar edinin ve dünyanın sonunun gelmediğinden emin olun! Yasal nedenlerle sadece “teknik olarak bir okul” olarak tanımlanabilecek tek renkli bir ateş rüyası olan Kraken Academy’ye hoş geldiniz. Bir zaman döngüsünü manipüle etmek ve dünyayı kurtarmak için büyülü bir kraken ile güçlerinizi birleştirin.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*