Oyunfor, Steam Cüzdan Kodlarının Türkiye’deki Yetkili Satıcısı Oldu

Türkiye’nin öncü oyun ve e-pin satış sitelerinden Oyunfor, dijital oyun dağıtım platformu Steam’in Türkiye’deki yetkili satıcısı oldu. Yapılan anlaşmaya göre Steam cüzdan kodları oyunfor.com üzerinden avantajlı fiyatlar, çeşitli promosyonlar ve alternatif ödeme yöntemleri ile satın alınabilecek.

Uluslararası 85 oyun firmasının Türkiye’deki yetkili satıcısı olan Oyunfor, portfolyosuna yeni bir global oyun firması daha ekledi. Ünlü video oyun geliştiricisi ve yayıncısı Valve’nin dijital oyun dağıtım platformu olan Steam ile yapılan anlaşma neticesinde Oyunfor, Steam cüzdan kodlarının Türkiye’deki yetkili satıcısı oldu.

Oyunların geniş çapta dağıtımı ve oyunlarla ilgili çoklu ortamların internet üzerinden yayılımı için kullanılan Steam, Half-Life, Counter-Strike, Dota 2 gibi, video oyunlar tarihine damga vurmuş oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olarak hafızalarımıza kazınmış Valve tarafından geliştirilen bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim platformu. Steam üzerinden pek çok oyun, eklenti paketi, yazılım, video ve oyunlarla ilgili programların satışı yapılıyor ve bilgisayara doğrudan çevrimiçi olarak indirilebiliyor. Kullanıcılarla 18 sene önce, 12 Eylül 2003 tarihinde buluşan Steam, Mayıs 2016’dan itibaren aylık 125 Milyon kullanıcıya, Ocak 2019’dan beri kütüphanesinde 30 binden fazla oyuna sahip.

Steam cüzdan kodlarını yetkili satıcı oyunfor.com üzerinden avantajlı fiyatlar, çeşitli promosyonlar ve alternatif ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*