Free Fire’dan Moco, Moco: Uyanış Adıyla Kendi Oyun İçi Etkinliğini Yapıyor

  • Free Fire’ın en son etkinliği, oyunun favori karakterlerinden biri olan Moco’ya özel olarak hazırlandı.
  • 10 Eylül’den itibaren Moco: Uyanış sırasında özel koleksiyonların ve ödüllerin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Free Fire’ın en popüler karakterlerinden biri olan, kalabalığın en sevdiği hacker Moco’nun kendi oyun içi etkinliği Moco: Uyanış, 10 Eylül 2021’de oyunseverlerle buluşuyor.

 

Etkinlik, diğerlerinin yanı sıra tam bir özel koleksiyon paketi, yenilenmiş bir arayüz ve oyuncuların kazanabileceği bir sürü ödül içeren oyun içi aktiviteler içerecek.

 

 

Moco: Uyanış etkinliği Free Fire oyuncularını, arkadaşı Steffi’nin hapishaneden kaçmasına yardım eden bir kanun kaçağı olarak uyanmış Moco ile tanıştıracak. Moco, Steffi’yi kurtarmaya çalışırken, onun uyanışının yolunu açan eski bir arkadaşla karşılaşır. Tamamen uyanmış Moco, dünyanın kurallarına bağlı olmadığına ve hayatını istediği gibi yaşamakta özgür olduğuna ikna olmuştur.

 

Kodlayıcı Beşiği’ne adım atarak Moco’dan ilham alan arayüzün keyfini çıkarın

 

Oyuncular, tümüyle duyularına hitap edecek olan etkinlik ana arayüzü olan Kodlayıcı Beşiği’ni keşfedebilecekler. Temalı etkinlik, oyunculara günlük oyun içi aktiviteler ve ödüller sunacak. Ödüller arasında günlük giriş teşvikleri ve hacklenmiş Horizon mağazasındaki özel eşyalarla değiştirilebilen Moco para birimleri yer alıyor.

Eylül ayında tam kadro Moco temalı etkinlik

 

Moco’nun ele geçirdiği etkinlik özellikle Moco hayranları için heyecan verici bir Eylül sunacak! Moco: Uyanış temalı kostümler ve koleksiyonlar, oyuncuların sabırsızlıkla bekleyebileceği eklemeler arasında olacak.

 

Moco: Uyanış temalı kostümler ve koleksiyonlar, oyuncuların sabırsızlıkla bekleyebileceği eklemeler arasında olacak. Etkinlik sırasında yeni bir yoldaş, Kaplan Usta ve diğer özel yoldaş görünümleri de sunulacak. Tüm detaylar Eylül ayı içinde açıklanacak.

 

YouTube’daki Moco: Uyanış etkinliğinin tanıtım fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

 

Tam animasyon videosu, 17 Eylül 2021’de resmi Garena Free Fire Türkiye YouTube Kanalında yayınlanacak.

 

Free Fire’ı iOS AppStore ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için;

● Facebook: Garena Free Fire

● YouTube: Garena Free Fire Türkiye

● Nimo TV: Free Fire TR

● Discord Sunucusu: https://discord.gg/freefiretr

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*