Steam Oynaması Sınırlı Süreli Veya Tamamen Ücretsiz Olan Oyunlar !

Aquarist – My First Job

Akvaryumdaki ilk işinizi alın! Akvaryumu nasıl kuracağınızı, dekore edeceğinizi ve balıklarınıza nasıl bakacağınızı öğrenin!

War Wind

War Wind, her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan dört benzersiz ırkın gözünden destansı bir savaşı izlemenize izin veren gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunda 28 adet oynanmaya hazır senaryo ve öyle derin bir hikaye var ki, bunun sadece bir oyun olduğuna inanamayacaksınız.

Mondealy: Day One

Mondealy, ilişkiler kurmanız ve dünyayı keşfetmenizle ilgili. Sıradan bir kasabadan sıradan bir adam, sıradan bir günde, evinin altında bulunan olağanüstü bir yeraltı krallığının sırlarını ortaya çıkarır. Maceranız başlıyor!

Loading Story

Yüklemeyle ilgili kısa bir hikaye sanırım. Siberpunk(ish) küçük kasabayı keşfederken ve sakinleriyle etkileşime girerken Memu@ olarak oynayın.

Shine Within

Bu gizemli dünyayı keşfetmeniz ve çözmeniz için bulmacaları toplayıp çözerken yukarıdan aşağıya bir aksiyon-macera oyunu.

Idle Champions of the Forgotten Realms

Idle Champions of the Forgotten Realms romanlardan, maceralardan ve birden fazla canlı yayından D&D karakterlerini tek bir büyük macerada bir araya getiren bir Dungeons & Dragons strateji video oyunudur.

Stellaris

Paradox Development Studios’un bu büyük bilim kurgu strateji oyununda harikalarla dolu bir galaksiyi keşfedin. Çeşitli yabancı ırklarla etkileşime geçin, beklenmedik olaylarla garip yeni dünyalar keşfedin ve imparatorluğunuzun erişimini genişletin. Her yeni macera neredeyse sınırsız olanaklara sahiptir.

DELTARUNE

UNDERTALE’in paralel hikayesi, DELTARUNE. Bölüm bölüm sonuna yaklaşan bir masalda yeni ve eski karakterlerle tanışın. Funky, funky müzik dinlerken şiddet içermeyen RPG savaşlarında mermilerden kaçının. Bölüm 1 ve 2’yi ücretsiz deneyin… şimdi!!! Geliştirmede daha fazla bölüm !!!

Titan Quest Anniversary Edition

10. yıl dönümü için Titan Quest yeni ihtişamıyla parlayacak. Bu Yıldönümü Sürümü, Titan Quest ve Titan Quest Immortal Throne’u tek bir oyunda birleştirir ve nihai ARPG deneyimi için büyük bir revizyona tabi tutulur.

Jagged Alliance 1: Gold Edition

Gerçek bir klasik yaşayın! Bu Gold sürümü, orijinal Jagged Alliance ve Jagged Alliance: Deadly Games eklentisini içerir. Retro diyarlara bir gezi yapın ve bunun neden tüm zamanların en iyi sıra tabanlı oyunlarından biri olarak kabul edildiğini öğrenin.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*