Yeni Samsung Galaxy S22 Serisi, Birbirinden Özel Teklif Ve Hediyelerle Türkiye’de Ön Satışa Sunuldu!

Samsung, kullanıcıları yaratıcılık ve kendilerini ifade etme konusunda destekleyen yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra’yı Türkiye’de ön satışa sundu. 4- 13 Mart tarihleri arasında devam edecek ön satış kampanyası kapsamında, kullanıcılar yeni Galaxy S22 akıllı telefonları avantajlı teklif ve hediyelerle satın alabilecekler. 

Samsung, yeni Galaxy S22 serisi için Türkiye’de ön satışların açıldığını duyurdu. 4 Mart Cuma günü 00:00 itibarıyla başlayan ön satışlar, 13 Mart Pazar günü 23:59’a kadar sürecek. Kullanıcılar,  shop.samsung.com.tr adresinden, zincir mağazalarda, operatörlerde ve Samsung satış noktalarında sunulan özel tekliflerden faydalanarak ön sipariş verebiliyor. Yapay zekâ (AI) destekli profesyonel düzey çekim özelliklerine sahip yeni Galaxy S serisi, Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en iyi akıllı kamera ile karanlık ortamlarda dahi kullanıcılarına en yüksek kalitede fotoğraf çekme imkanı sunuyor.

Galaxy S22 veya S22+ alanlara ‘Galaxy Buds2’, S22 Ultra alanlara ‘Galaxy Watch4’ hediye

Galaxy S22 ve S22+ için 4-13 Mart tarihleri arasında kampanyaya katılan Samsung mağazaları, shop.samsung.com.tr ve yetkili online satış kanalları üzerinden ön sipariş veren müşterilere Galaxy Buds2 kulaklık hediye ediliyor[1] Galaxy S22 Ultra için ön sipariş veren kullanıcılara ise Galaxy Watch4 akıllı saat hediye olarak veriliyor.[2] Ayrıca, hem Galaxy S22 ve S22+ hem de S22 Ultra için ön sipariş veren tüm kullanıcılar, ek bir ücret ödemeden 1 yıl boyunca telefonlarını kazayla oluşacak ekran hasarlarına karşı koruma altına alan Samsung Care+ (SC+) Ekran Koruma Sigortası hediyesine de sahip oluyor. Samsung Care+, Samsung bayilerinden veya online kanallardan alınabilmektedir.

Bugüne kadarki en üst düzey Galaxy S serisi deneyimi: “S22 Ultra”

Samsung Galaxy S22 Ultra premium akıllı telefon kategorisinde 4nm işlemci ile bugüne kadar geliştirilen en güçlü cihaz özelliğine sahip. Dahili S Pen, gelişmiş Nightography ve video özellikleri, tüm gün ve ötesindeki pil ömrüyle yeni Galaxy S22 Ultra, premium akıllı telefonlar için standartları yeniden belirliyor. Galaxy S22 Ultra ile yaratıcılık, güç ve performans gibi Galaxy Note serisinin sevilen özelliklerinin yanı sıra üretkenlik tutkunlarının merakla beklediği ‘S Pen’ de S serisine geldi. Yeni Galaxy S22 Ultra ile ilk kez bir Galaxy S serisi cihazda yer alan S Pen, şimdiye kadar kullanıma sunulan en etkin S Pen olma özelliğini taşıyor. S Pen, kullanıcıların Galaxy S22 Ultra’nın geniş ekranında tıpkı bir kalem kullanır gibi en doğal şekilde yazıp çizebilmesine ve uygulamaların yeni yönlerini keşfedebilmesine imkân sağlıyor.

İster gece ister gündüz, en çarpıcı fotoğraf ve videolar sizinle

Kullanıcılar, Galaxy S22 Ultra ile her türlü ışıklandırma ortamında en iyi görüntüleri anında ve paylaşıma hazır şekilde yakalayabilecekler. Galaxy S22 serisi cihazların hepsinde bulunan İleri Düzey

Nightography özelliği, gece ortamında, ön ve arka kameralarla en canlı ve net videoları çekebilmeyi sağlıyor. Galaxy S22 Ultra’da Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en büyük piksel sensörü olan 2,4um piksel sensör kullanılıyor. Bu sensör, kamera lenslerinin daha fazla ışık ve veri yakalamasını sağlayarak videolardaki ışığı ve ayrıntıları en iyi seviyeye getiriyor. S22 Ultra’nın gelişmiş ‘Süper Net Kamera Lensi’ de gece videolarını yumuşak ve net bir görüntüyle parlamasız bir şekilde elde etmeyi sağlıyor. Galaxy S22 Ultra, görüntüyü 100 kat daha yakınlaştıran özellikleriyle Samsung’un yalnızca en güçlü değil aynı zamanda en akıllı kamerasına da sahip. Portre modu gibi yeni yapay zeka destekli özelliklerini de bünyesinde barındıran Galaxy S22 Ultra, her fotoğrafın profesyonel görünmesini sağlamak için tasarlandı.

45 W ‘Süper Hızlı Şarj’ özelliği ve tek şarjla 2 güne kadar kullanım süresi

Wi-Fi 6’dan iki kata kadar daha hızlı Wi-Fi 6E özelliği sayesinde kullanıcılar oyun oynarken internetten içerik izlerken ya da çalışırken en sık kullanılan uygulamalarda rakipsiz performansın keyfini çıkarabilecek. Tek şarjla iki güne kadar kullanım sunan güçlü pile sahip Galaxy S22 Ultra, 45 W Süper Hızlı Şarj özelliğini de desteklediğinden, 10 dakikalık şarjla 50 dakika boyunca video çekimi yapabiliyor[3].

Samsung’un bugüne kadarki en iyi akıllı kamerasıyla düşük ışıkta bile müthiş çekimler

Galaxy S22 ve Galaxy S22+, kullanıcılara ileri seviyede kamera deneyimi sunmak için tasarlandı. Galaxy S22 serisinin S21 ve S21+’dan yüzde 23 daha büyük sensör boyutu[4], Uyarlanabilir Piksel Teknolojisi ve Nightography gibi devrim niteliğindeki özellikleri sayesinde akıllı telefonun kamerası çok daha fazla ışık alabiliyor, ayrıntıları aktarabiliyor ve karanlık ortamlarda dahi içeriği daha çarpıcı hale getirecek biçimde yakalayabiliyor[5]. Hem Galaxy S22 hem de Galaxy S22+, 50MP güçlü ana kameraya, 10MP tele-lense ve 12MP ultra-geniş lense sahip. Ayrıca, yeni Otomatik Kadrajlama özelliği[6], kullanıcıların arkadaşlarıyla video çekerken kadrajda 10’a kadar kişiyi tespit etmesine imkan sunuyor ve kamera odağını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Her iki cihazda da bulunan gelişmiş VDIS (Video Digital Image Stabilisation) teknolojisi, titremeyi en aza indirerek hareket halindeyken dahi en kusursuz ve keskin görüntüleri elde etmeyi sağlıyor.

En iyi oyun ve izleme performansı için tasarlanan Galaxy S22 ve S22+, Dinamik AMOLED 2x ekrana sahip[7]. Her iki ekran, mümkün olan en iyi görüntüyü sunmak için akıllı Vision Booster teknolojisi ile üretildi. Galaxy S22’nin birinci sınıf 6.1 inç[8], Galaxy S22+’nın 6,6 inç[9] ekranları ortam ışığına göre parlaklığı ve renk kontrastını otomatik olarak ayarlayabiliyor.

Her şarta ayak uydurabilecek güçlü bir işlemci ve performans 

Galaxy S22 ve S22+, Galaxy akıllı telefonlarda ilk kez kullanılan 4nm işlemciyle her nerede olurlarsa olsunlar en yoğun günlerde dahi kullanıcılara destek olmak üzere tasarlandı. Bugüne kadarki en gelişmiş yapay zekaya ve sahip yeni 4nm işlemci ile telefonlar, izleme ve üretkenlik için rakipsiz bir performans sunuyor. ‘Ağ davranışı analizi’ özelliğiyle de kullanıcıların hangi uygulamayı kullandığını otomatik olarak algılayıp işlemci gücünü o uygulamada toplayarak uygulama performansını iyileştiriyor. Galaxy S22+ tek şarjla tüm gün ve ötesinde devam edebilen süper güçlü bir pil barındırıyor. Galaxy S22+’ın 45W Süper Hızlı Şarj özelliği ise şarj süresini en aza indiriyor. Galaxy S22 ise, gün boyu dayanıklı[10] sağlam bir pile ve 25W Hızlı Şarj[11] özelliğine de sahip.

Türkiye’deki Galaxy severler, 13 Mart’a kadar Samsung mağazalarında ve yetkili online kanallarında Galaxy S22 Serisi için ön sipariş verebilecek. Galaxy S22 Serisi akıllı telefonlar aşağıdaki renk ve hafıza seçenekleriyle satın alınabilecek.

Galaxy S22, Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128GB hafıza seçeneği ve 8GB RAM özelliğiyle 14.499 TL’den, 22+ ise Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128GB ile 256GB hafıza seçenekleri ve 8GB RAM özelliğiyle 18.999 TL’den başlayan satış fiyatları ile satışa sunulacak.

Galaxy S22 Ultra ise 22.999 TL’den başlayan satış fiyatıyla; Phantom Black, Phantom White, Green, Burgundy renk alternatifleri; 128GB, 256GB ve 512GB hafıza seçenekleri, 8GB ve 12GB RAM özellikleri ile satışa sunulacak.

[1] Kampanya 500 adet stok ile sınırlıdır.

[2] Kampanya 500 adet stok ile sınırlıdır.

[3] Ortalama/normal bir kullanıcının kullanım profiline dayanarak tahmin edilmiştir. Strategy Analytics tarafından SM-S901, SM-S906 ve SM-S908 ön sürüm modelleriyle 5G Sub6 ağları kullanılarak (5G mmWave ağında test EDİLMEMİŞTİR) varsayılan ayarlarla 8 Aralık 2021 ve 20 Aralık 2021 tarihleri arasında ABD ve Birleşik Krallık’ta bağımsız olarak değerlendirilmiştir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, çağrı ve mesaj sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok etkene bağlı olarak farklılık gösterebilir.

[4] Galaxy S21 ve S21+ ile karşılaştırıldığında.

[5] Uyarlanabilir Piksel, temel çözünürlükte değil, yalnızca yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla çalışır.

[6] Otomatik Kadraj yalnızca Video modunda kullanılabilir. Kayıttan önce Otomatik Kadraj özelliği etkinleştirilmelidir. Belirli çözünürlükler ve oranlar desteklenmeyebilir. Otomatik Kadraj açıkken belirli işlevler kullanılamayabilir. Yalnızca insanlar tanınabilir ve tanınabilecek kişi sayısının bir sınırı vardır. Samsung Camera, BlueJeans, Google Duo, Meta Messenger, Google Meet, New Knox Meeting, Microsoft Teams, Cisco Webex Meet ve Zoom ile birlikte kullanılabilir. Otomatik Kadraj seçili lenslerde kullanılabilir.

[7] Galaxy S22 ve S22+ üzerindeki Vision booster özellikli Dinamik AMOLED 2X ekran, DCI-P3 renk aralığında yüzde 100 Mobil Renk Hacmi için VDE Almanya’dan sertifika aldı. Bu da resimlerinizin soluk olmayacağı ve farklı parlaklık düzeylerinden bağımsız olarak inanılmaz derecede canlı renkler elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Galaxy S22+’da 1750 nit’e ve Galaxy S22’de 1300 nit’e kadar maksimum ekran parlaklığı elde edebilir. Daha parlak bir görüntü kalitesi için dijital içeriğin karanlık ve aydınlık yönleri arasındaki kontrastı iyileştirir. Mobil deneyiminizi daha sürükleyici hale getirmek için Galaxy S22+’da 3.000.000:1 kontrast oranı ve Galaxy S22’de 2.000.000:1 kontrast oranı mevcuttur.

[8] Ekran ölçümleri diyagonaldir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha küçüktür

[9] Ekran ölçümleri diyagonaldir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha küçüktür.

[10] Ortalama/tipik bir kullanıcının kullanım profiline göre elde edilen tahmini değerdir. ABD ve İngiltere’de 8 Aralık-20 Aralık tarihleri arasında, SM-S901, SM-S906, SM-S908 ön sürümleriyle 5G Sub6 ağları kullanılarak varsayılan ayarlarda Strategy Analytics tarafından bağımsız olarak değerlendirilmiştir (5G mmWave ağı altında test edilmemiştir). Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, arama ve mesajların sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer birçok faktöre göre farklılık göstermektedir.

[11]  45W Güç Adaptörü ve veri kablosu ayrıca satılır. Orjinal Samsung 45W Güç Adaptörünü ve veri kablosunu kullanmanız önerilir.

Daha fazla bilgi için www.samsung.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*