2K ve Supermassive Games, Korku Oyunu The Quarry’yi Duyurdu !

PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için Korku oyunu The Quarry. 10 Haziran’da oyun severlerle buluşacak.

Supermassive Games direktörü Will Byles bir basın açıklamasında “The Quarry, gerçekten içten bir gençlik-korku deneyimi yaratmak için etkileşimli hikaye anlatımı ve teknolojide yeni bir çığır açıyor” dedi. “Yaptığın seçimleri, kimi kurtaracağını ve kimi feda etmeye hazır olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum!” diye konuştu.

The Quarry, büyük ya da küçük her seçiminizin hikayenizi şekillendirdiği ve hikayeyi kimin anlatacağını belirlediği tamamen yeni bir gençlik-korku anlatı oyunudur. David Arquette (Scream serisi), Ariel Winter (Modern Family), Justice Smith (Jurassic World), Brenda Song (Dollface), Lance Henriksen (Aliens), Lin Shaye (A Nightmare) dahil olmak üzere Hollywood yıldızları ve ünlülerden oluşan ikonik bir oyuncu kadrosuna sahip. Elm Caddesi’nde) ve daha fazlası.

Yaz kampının son gününde güneş batarken, Hackett’s Quarry’nin genç danışmanları kutlamak için bir parti verir. Çocuk yok. Yetişkin yok. Kural yok. İşler hızla kötüye gidiyor.

Kana bulanmış yerliler ve çok daha uğursuz bir şey tarafından avlanan gençlerin partisi, öngörülemeyen bir korku gecesine dönüşür. İlişkiler, hayal edilemez seçimlerin baskısı altında gelişirken veya bozulurken, arkadaşça şakalaşma ve flörtler, ölüm kalım kararlarına yol açar.

Dokuz kamp danışmanının her biri olarak, her seçimin karmaşık bir olasılıklar ağından benzersiz hikayenizi şekillendirdiği heyecan verici bir sinema hikayesinde oynayın.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*