Xbox Live Gold 2022 Nisan Oyunları Duyurdu !

Xbox Live Gold üyeleri, Games with Gold kapsamında sınırlı bir süre için bu oyunlara özel erişime sahip olacak. Gold’un tüm harika avantajlarına ek olarak Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde yüksek kaliteli oyuna erişim sağlayan Xbox Game Pass Ultimate üyeleri de öyle olacak. Xbox Live Gold 1 Aylık: 29,99 TL – Xbox Live Gold 3 Aylık: 74,99 TL şeklindedir.

Hue (14,99$ 16 Nisan – 15)

Bu güzel platform bilinmezinde bir renk dünyasının kilidini açın. Annular Spectrum’un kırılması nedeniyle imkansız bir renge dönüşen annenizi gri bir dünyada arayın. Parçaları bulun ve yeni yolları ve daha fazla bulmacayı ortaya çıkarmak için engelleri ortadan kaldırın. Ne kadar ileri giderseniz, o kadar çok rengin kilidini açarsınız ve o kadar zorlaşır.

Another Sight (29,99 $ 1 – 30 Nisan)

Bu steampunk fantazi platform macerasında geç Viktorya dönemi Londra’sını keşfederken iki karakter arasında geçiş yapın – gözüpek genç Kit ve gizemli kırmızı kürklü kedi Hodge. Kültür ve karaktere vurgu yapan ve tarihsel kamera rolleriyle dolu olan Another Sight, zekice tasarlanmış seviyeleri geçmek için birbirlerine güvenen iki kahramanı arasındaki ilişkinin duygusal gelişimine odaklanıyor.

Outpost Kaloki X (9,99 $ 1 – 15 Nisan)

Galaksiler arası kralı imparatorluğunuzu kurun. Hayat sana limon verdiğinde, uzaya fırla ve limonata satmaya başla. Ve hazır buradayken, neden bir atari salonu, bekarlar barı veya girişimci büyük iş adamı beyninizin yapabileceği her şeyi eklemiyorsunuz? Uzaylıları mutlu edin ve parayı kazanın.

MX ve ATV Alive (19,99 $ 16 – 30 Nisan)

Çok çeşitli pistlerde agresif bir yarış için hazırlanın. Rider Reflex ile kişiselleştirilebilir sürücünüzün ve bisikletinizin tam kontrolünü hissedin. Yarışmanın sahibi olarak çamur, kum ve karda dolaşırken eğlenin.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*