Amazon Prime Gaming 2022 Nisan Oyunlarını Duyurdu !

Prime Hakkında:

Amazon Prime üyesi olarak uygun ürünlerde hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneği olan Prime Teslimatı’na, seçkin ve ödüllü Prime Original dizilerini, diğer popüler filmleri ve TV programlarını içeren Prime Video’ya, Prime üyelerine özel video ayrıcalıkları sunan Prime Gaming’e ve sayısız diğer ayrıcalıklara erişim elde edersiniz. Üyelik ücreti hakkında bilgi için Amazon Prime Üyelik Ücreti sayfasını ziyaret edin.

Twitch üzerinden aylık abonelik şeklinde 7,90₺ karşılığında bu oyunlara sahip olabilirsiniz daha fazlası için gamin.amazon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition, daha önce hiç olmadığı kadar tüm zamanların en iyi RPG’lerinden birini sunuyor. Şimdiye kadar yaratılmış en zengin ayrıntılı ve canlı oyun dünyasına adım atın. Serbest biçimli oyun ve benzeri görülmemiş grafiklerin güçlü bir kombinasyonu ile ana gerçeği çözebilirsiniz.

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville

Neighborville’e hoş geldiniz, burada her şey yolunda. Tek sorun beyinsizler ve bitkiler arasında yeni bir çılgın dikenli çatışmanın alevlenmesi! Ne yapacaksınız, mahsulleri mi çağıracaksınız? Bitkilerinizi mi ekeceksiniz? Sizi Neighborville’in ücra köşelerine götürecek ve geri getirecek bitki-zombi çatışmasında sıkı bir mücadeleye hazır olun.

Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge

Wannabe korsan Guybrush Threepwood ve şimdi zombi korsan LeChuck, uzun zamandır tüm zamanların en büyük LucasArts macera oyunlarından biri olarak kabul edilen oyunda geri dönüyor.

Nanotale Typing Chronicles

Sihrin kalbinde bir sorun var. Gerçeği ortaya çıkarmak için gizemlerini ve harikalarını kataloglayan, ölmekte olan bir dünyaya açılan genç bir arşivciyi oynayın. Nanotale, Typing Chronicles serisinin yeni macerası ve beğenilen Epistory’nin manevi halefidir.

Guild of Ascension

Guild of Ascension, sıra tabanlı dövüşü gerçek zamanlı aksiyon kombo sistemi ile karıştıran, rogue-lite unsurlarına sahip bir Taktik-Aksiyon-RPG’dir. Silahlar üret, beceriler öğren, yaratıklarla arkadaş ol, tuhaf yaratıklarla karşılaş ve Ascension of the Tower’da dev Patronlarla savaş!

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Sevimli ama sorun çıkaran bir şalgam olarak oynayın. Yolsuz bir sebze hükümetini yıkmak için bir yolculukta vergi ödemekten kaçının, bitki bulmacalarını çözün, mahsulleri hasat edin ve devasa canavarlarla savaşın!

Galaxy of Pen and Paper

Galaxy of Pen & Paper, 1999 yılında zar atan bir grup oyuncu hakkında sıra tabanlı bir meta RPG’dir! Rol yaparken kendi oyun ustanızı ve RPG partinizi yaratın, hayal güçlerinde uzak gezegenleri keşfedin, garip uzaylılarla savaşın ve çevirmeli internet ve disketler çağında galaksiyi kurtarın!

House of 1000 Doors: Family Secrets

Kate Reed’i asla hayal etmediği dünyalara götüren dört akıl almaz gizemi çözerken ona rehberlik edin!

Bu oyunlara artı olarak Lost Ark, League of Legends, Lords Mobile, Mobile Legends Bang Bang, Fall Guys ve benzeri oyunlara özel ,oyun içi ganımetlerine de sahip olabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*