Lacoste ve Minecraft Güçlerini Birleştirdi !

Lacoste ve Minecraft iş birliğiyle hazırlanan ve ilhamını oyundan alan Lacoste X Minecraft saati seçili Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde koleksiyonerleri bekliyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Lacoste X Minecraft saati oyun tutkunları ve koleksiyoncularla buluşturuyor. Sınırlı sayıda üretilen bu özel tasarım, seçili Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresindeki online mağazada satışa sunuluyor.

Bir oyunun içinde kaybolma fikrinden ilham alan bu özel saat, hayatımızın her anında oyunsever olmanın önemini ve farklı oyunların değerini vurguluyor. Minecraft logosunu ikonik Lacoste timsahının piksellerine ayrılmış bir versiyonuyla aynı kadranda buluşturan saatin silikon kayışı siyah-beyaz baskılarla zenginleşiyor. Son derece işlevsel olan bu saatin ortaya koyduğu sade görünüm ve çizgiler, Lacoste’un ikonik sportif estetiğine modern bir yorum getiriyor. Saatin kadranında bulunan gün ve tarih göstergeleri, minimalist 24 saatlik bir alt bölme ile birleşiyor.

Saat&Saat hakkında: 

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise Jacques Philippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil,  Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*