Yeni BMW iX: Yeni Bir Çağ !

Yeni BMW iX’te, standart olarak sunulan son derece geniş bir sürüş asistan sistemleri yelpazesi bulunuyor. Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik sürüş koşullarında veya sıkışık trafikte en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sisteme dahil edilen özellikler arasında gelişmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Yönlendirme Asistanı, Acil Durum Direksiyon Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı yer alıyor. Aracınızın çevresindeki nesneleri 3 boyutlu olarak görebilmeniz için çok sayıda kamera kullanan Park Asistanı Plus, araçla manevra yapmaya ve aracı park etmeye yardımcı oluyor.

Yeni  BMW iX İle  425 KM Menzil

425 km* menzili ile Yeni BMW iX xDrive40 hem şehir içi sürüş hem de uzun mesafeler için ideal. Oldukça verimli yapısı sayesinde araç 19.4-22.5 arası olağanüstü düşük bir enerji tüketimine ve segmentinde rakipsiz olan 0,25’lik sürtünme katsayısı ile mükemmel aerodinamik özelliklere sahip.

326 Beygir Gücü  İle Yeni BMW iX

İki güçlü elektrik motoru ve BMW xDrive elektrikli dört çeker sistemi ile Yeni BMW iX olağanüstü bir elektrikli sürüş performansı sunuyor: 326 beygirlik güç Yeni BMW iX x Drive40’ı 6,1 saniyede 0’dan 100 km/sa hıza çıkarıyor. Hemen devreye giren tork ve kesintisiz hızlanma, Yeni BMW iX’in gaz pedalının her hareketine hassas ve kendiliğinden tepki vermesine ve kendinden emin bir sürüş deneyimi sağlamasına olanak tanıyor.

Minimal İç Tasarım

İç Tasarım modern ve sade yapısı ile tasarlanmış.

Arka Koltuk Lounge Tasarım

Ara kanalsız tasarımıyla arka koltukta seyahat edenler için lounge bir ortam sunuyor.

Panoramik Cam Tavan

Boydan Boya panoramik bir tavan ve arabanın içinde güzel bir ferahlık sağlıyor.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*