Yeni Citroen DS4’ün Şık Tasarımı !

Dış Tasarım

DS 7 CROSSBACK, ikinci jenerasyon DS modellerine açılan bir kapı. Bu zarif SUV; tüm asaletini herkesin fark edebileceği bir ön yüz ile gözler önüne seriyor: DS WINGS. Profilden itibaren, heykeltraş inceliğiyle şekil verilen tasarımı ve jantlarının estetiği, DS 7 CROSSBACK’in dinamizmini vurguluyor. Bir mücevher parçası gibi parlayan tasarımıyla, DS LED VISION isimli tamamen LED ön farlar, DS 7 CROSSBACK’in dış tasarımına ihtişam katıyor.

Kaslı Ve Zarif Çizgiler

Karizmatik, kaslı ve tutkulu tasarımıyla DS 7 CROSSBACK, zarif kontrast çizgilerini ve kişiliğini ilk bakışta ortaya koyuyor. Bu ince uyum, uzmanlığımızın saflığını ve mükemmeliyetçiliğimizi ifade etme arzumuzun bir sonucu

Kokpit

Duyuların ve yolun keyfi için tasarlanan sürüş alanlarımız teknoloji, incelik ve zarafeti birleştiriyor. Tamamen deri ile kaplanmış olan direksiyon simidi ile 12 inçlik dijital ekran sürüş bilgilerine erişmeyi kolaylaştırır.

Dijital Ekran

Zarif grafikli 12 inçlik dijital ekranı istediğiniz gibi kişiselleştirin. Bu ekran sürücülere, açılır menü aracılığıyla direksiyondan kontrol edilebilme ve tüm sürüş bilgilerini görüntüleme olanağı sunuyor.
Ayrıca DS CONNECTED PILOT işlev kontrol ekranı veya DS NIGHT VISION da dahil olmak üzere altı modu sisteminde barındırıyor.

Verimli ve Akıllı

E-TENSE şarj edilebilir hibrit otomobillerimizde elektrikli ve benzinli güç ünitelerinin birleşimi güç ve esneklik sağlar. DS 7 CROSSBACK ile düşük ya da hatta sıfır emisyonlu sürüş yaparken yolculuklarınıza sessiz ve seri bir şekilde çıkmanın tadını çıkarın.

İnci Dikişi Süs Dikişleri

Derilerimizin dikişleri üzerinde hayat bulan son derece sofistike bir detay, inci şeklinde bir motif olan Point Perle, doğrudan koltuk ustalarımızın hayallerinden doğdu. Zarif ve narin duruşu ile bu lüks moda dokunuşu, DS Automobiles’in eşsiz bir imzasıdır.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*