YU-GI-OH! Koleksiyon Kart Oyununun Yeni Seti ALBAZ STRIKE Şimdi Çıktı!

 

STRUCTURE DECK’İN GÜCÜNE SAHİP OLUN: YU-GI-OH! KOLEKSİYON KART OYUNUNUN YENİ SETİ ALBAZ STRIKE ŞİMDİ ÇIKTI!

 Avrupa ve Okyanusya’da an itibarıyla satışa çıkan Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) yeni seti Structure Deck: Albaz Strike‘da Fallen of Albaz‘ın hikayesini keşfedin.

Aslen Rise of the Duelist setinden olan Fallen of Albaz, o zamandan beri hikâyenin merkezinde yer aldı ve birçok farklı ejderhaya dönüştüğü Fusion Monster formu aldı.

Bu Structure Deck’i, Fallen of Albaz ve onun dönüşmek için düşman canavarları kendi içine çekmesini sağlayan güçlü Fusion Summoning efekti üzerine inşa ediliyor. Ayrıca karakterin gücünü daha da arttıracak birden fazla yeni Fusion formuna sahip. Bunun yanı sıra yolculuğunda Fallen of Albaz‘a eşlik eden ve yanında çarpışan yepyeni Tri-Tugay ve Springan canavarları da sizi bekliyor. Phantom Rage ve Blazing Vortex‘ten aşina olduğunuz eski favori kartların da bu setle geri döndüğünü belirtelim.

Structure Deck: Albaz Strike, ihtiyacınız olan herhangi bir Token türü olarak kullanabileceğiniz toplam beş özel Token’a sahip. Bu Token’lar için özel olarak yapılmış yeni çizimler, Fallen of Albaz‘ın maceralarını daha da iyi anlamanıza yardımcı olacak.

Structure Deck: Albaz Strike toplam 46 kart (40 Ana Deste kartı, 6 Extra Deck kartı) ve 5 özel Token içermekte. Daha fazla bilgi için adesimiz: www.yugioh-card.com

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz:

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*