Bitget, PGL RMR ve PGL Major Antwerp 2022 İçin Sponsorluğunu Duyurdu !

Lider global kripto borsası Bitget, PGL RMR ve PGL Major Antwerp 2022 ile PGL DOTA 2 MAJOR ARLINGTON 2022 sponsorluğunu duyurdu. Bitget’in resmi partneri olarak PGL Major Stockholm 2021 ile Ekim-Kasım 2021’deki partnerliğini takiben bu, Bitget’in global turnuva organizatörüyle yaptığı ikinci partnerlik.

2002 yılında kurulan PGL, yenilikçi ve bağımsız bir turnuva organizatörüdür. Lansmanından bu yana, PGL çevrimdışı etkinlikler yürütüyor ve ulusal ve uluslararası bir izleyici kitlesi için e-sporla ilgili içerik üretiyor.

PGL’nin her iki amiral gemisi etkinliğinin özel kripto para partneri olarak Bitget, Kurumsal markanın erişimini en üst düzeye çıkarmak için bu partnerlikten yararlanarak, kripto para ile diğer endüstriler arasındaki boşluğu daha da daraltarak kripto paraları herkes için bir yatırım kaynağı olarak oluşturacak ve daha fazla kullanıcının karmaşık kripto ekosistemini anlama fırsatına sahip olmasını sağlayacak.

Bitget CEO’su Sandra Lou, partnerlik hakkında yorum yaparak, “PGL Major Stockholm 2021 için Ekim 2021’deki sponsorluğumuzun ardından, CS:GO RMR ve PGL Major ile partner olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hızla gelişen kripto alanındaki yerimizi ve konumumuzu güçlendirmek için benzer fikirli partnerlerle partner olmaya her zaman hevesliyiz. Geçen yılın sonundaki başarılı partnerliğimizden sonra, ikili sinerjiler elde etmeye devam ederken PGL ile yeni zirvelere ulaşacağımızdan eminiz.”

PGL CEO’su Silviu Stroie, “Partnerlikler kurarken güvenilirlik bizim için en büyük önceliklerden biri olmaya devam ediyor. Yaklaşan etkinliklerimiz için bir kez daha Bitget’ten destek alabildiğimiz için mutluyuz. Bu partnerliğin her iki endüstrinin büyümesini destekleyeceğini ve Bitget gibi bir partner ile önümüzdeki yıllarda daha da yüksek hedeflere ulaşacağını umuyoruz. Hem e-spor hem de Crypto arasında güçlü bir sinerji olduğuna inanıyoruz ve bu yola Bitget gibi bir partner ile devam etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

PGL RMR ve Major ile olan partnerlik, Bitget’in 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir İtalyan futbol devi olan Juventus’un yanı sıra, o zamandan bu yana Uluslararası şampiyon olan ikinci Doğu Avrupa espor takımı olan “Team Spirit” ile olan ilişkisini takip ediyor. Natus Vincere, 2011 yılında espor tarihinin en büyük ödül olan 18 milyon ABD Doları kazanmıştı.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*