Konamı Önümüzdeki Ay Yeni Oyunu ‘BAIL OR JAIL’İn Ücretsiz Demosunu Yayınlayacağını Duyurdu

Konami Digital Entertainment B.V. bugün itibarıyla Nintendo Switch™’in popüler aksiyon ve parti oyunu OBAKEIDORO!‘nun Bail or Jail adıyla Steam®’e geleceğini duyurdu. Oyuncular, oyunun Steam® üzerinde bu yıl gerçekleşecek çıkışından önce, 11 Mayıs’ta yayınlanacak ücretsiz demo aracılığıyla Bail or Jail‘i deneyebilecekler.

FREE STYLE Inc. tarafından Konami Digital Entertainment iş birliğiyle geliştirilen Bail or Jail, dört oyuncunun iki takıma ayrıldığı, asimetrik çok oyunculu bir parti oyunu. Oyunda dört oyuncu, insanlar ve canavar olarak ikiye ayrıldıktan sonra ‘insanlar’ ekibi, canavara üç dakika boyunca yakalanmamaya çalışıyor! Şayet başarısız olurlarsa ve bu süre zarfında üç insan da yakalanırsa, oyunu canavar kazanmış oluyor.

Bail or Jail, ilginç saklanma noktaları, sevimli insan karakterler ve değişik beceri setlerine sahip komik canavarlar içeren birbirinden ürkütücü haritalara sahip. Dolayısıyla birbirini tekrar etmeyen, her maçta farklı eğlence vadeden oyunlardan oluşuyor. Oyuncular her maçta yeni stratejiler deneyebilir ve birbirinden çeşitli maç ayarlarının keyfini çıkarabilirler. Basit kontroller ve eğlenceli karakterlerle Bail or Jail her yaş için uygun ve 7’den 70’e herkes bu tuhaf dünyaya dalıp oyunun sunduğu absürt ve komik unsurların tadını çıkarabilir!

ali or Jail, oyunculara üç çevrimiçi (“Hızlı Maç”, “Arkadaş Maçı”, “Arkadaşına Katıl”) ve iki çevrimdışı (“Tek Oyunculu” ve “Yerel Çok Oyunculu”) olmak üzere toplam beş farklı oyun moduyla geliyor. Oyun 1080p ekran grafiklerini ve 144 FPS’ye kadar kare hızlarını destekleyerek daha akıcı bir deneyim vadetmekte. Ek olarak kullanıcılar Discord aracılığıyla da bağlanıp doğrudan arkadaşlarına oyundan davet gönderebilecekler. Oyun için şimdiden gelecek güncellemeler planlanıyor ve yeni haritalar, etkinlik modları ve karakterler üzerinde çalışıldığı belirtiliyor.

Bail or Jail tüm dünyada aynı anda yayınlanacak ve Japonca, İngilizce, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece, Portekizce, Brezilya Portekizcesi ve Rusça olmak üzere 12 dili destekleyecek.

Lansman öncesinde, kullanıcıların Bail veya Jail‘i denemeleri için ücretsiz bir demo yayınlanacak. Oyuncular, yalnızca “Hızlı Maç” modunda dört oyunculu maçlara, tek harita ve sınırlı karakter seçeneklerine erişebilecekler. Oyunla ilgili daha fazla detayı yakında paylaşacağız.

Bail or Jail ile ilgili tüm bilgiler için adresimiz: https://www.konami.com/games/us/en/products/bailorjail/

Konami Group Hakkında

Konami Group 1973 yılında arcade’ler için eğlence makineleri üreten bir şirket olarak kurulmuş ve yıllar içerisinde çeşitli pazarlarda farklı iş birimlerini içerecek şekilde büyümüştür. KONAMI HOLDINGS CORPORATION an itibarıyla Dijital Eğlence, Oyun Makineleri, Oyun ve Oyun Sistemleri ve Spor alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket 1984 yılında Osaka Securities Exchange, 1988’de Tokyo Stock Exchange ve 1999’da London Stock Exchange üzerinde halka açılmıştır. Daha fazla bilgi için www.konami.com/en adresini ziyaret edebilirsiniz.

Konami Digital Entertainment Hakkında

Konami Group’un ana şirketi olan Konami Digital Entertainment, mobil, konsol ve kart oyunları için eğlenceli içerikler geliştirmektedir. Şirket, dünya çapında ünlü eFootball PES, Metal Gear, Silent Hill, Castlevania, Contra ve Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu serisi gibi oyunlarıyla tanınır. Daha fazla bilgi için www.konami.com/games/corporate/en/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

FREE STYLE, Inc. Hakkında

FREE STYLE, Inc., 2016’dan beri video oyunları için canlı operasyon planlayan, geliştiren ve yürüten BT hizmetleri sağlayıcısıdır. Çeşitli teknolojik sistemler konusunda yetenekli mühendislerden oluşan ekipleri, karmaşık, erişilemeyen oyun öğelerini tüm izleyiciler için uygun, açık uçlu deneyimlere dönüştürmek konusunda uzmandır. Kullanıcı geri bildirimlerine çok önem veren FREE STYLE, Inc., benzersiz, kalıcı ve eğlenceli oyunlar üretmeyi hedeflemektedir. https://freestyles.jp/

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*