YU-GI-OH MASTER DUEL, 3 Ayda 30 Milyon İndirmeye Ulaşarak Yeni Bir Rekor Kırdı !

1000 hediye Mücevher bonusu ve yeni Yasaklı & Sınırlı listeler geliyor

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün itibarıyla Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘in dünya çapında 30 milyondan fazla indirmeyi aştığını duyurdu.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) en kapsamlı dijital versiyonu olan Yu-Gi-Oh MASTER DUEL, bu yılın ocak ayında piyasaya sürülmesinden sadece üç ay sonra önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

KONAMI bu önemli gelişmeyi kutlama amacıyla “30 Milyon İndirme Kampanyası”nı başlattı. Bedava 1000 Gems bonusunu kazanmak için şimdi Yu-Gi-Oh MASTER DUEL‘e giriş yapmanız yeterli!

Şirket ayrıca oyuna gelecek Forbidden & Limited list (Yasaklı & Sınırlı listeler) özelliğinin de yolda olduğunu duyurdu. Daha fazla bili için Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel/en/

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU‘nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000’den fazla kart**, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, turnuvalar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.

Çeşitli oyun içi satın alım seçenekleri sunan Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’ı PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz:

*Bazı kartlar, etkinlik katılımı veya oyun içi satın alımlar gerektirebilir

**Sadece 4K destekleyen cihazlarda

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*