YU-GI-OH! MASTER DUEL FUSION Festivali Başladı!

 YU-GI-OH! MASTER DUEL FUSION FESTIVALİ BAŞLADI!

Yeni sınırlı süreli etkinlikte özel ödüllerin kilidini açın

Canavarlarınızı daha da güçlü kılacak bir birleşmenin zamanı geldi… Fusion Festivali şimdi popüler dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’de – oyuna hemen giriş yapın ve yarışmaya başlayın.

Bu özel sınırlı süreli etkinlik, Düellocuların Fusion Summons gücüne odaklanıyor. Fusion Festivalinde oyuncular Ekstra Destelerini yalnızca Füzyon Canavarlarını kullanarak inşa edebilecek. Bu çok güçlü yaratıklar, canavarları Füzyon Malzemesi olarak kullanarak ve kendilerini oluşturan parçaların tüm gücüne sahip olacak şekilde Special Summon edilirler. Füzyon Canavarlarından oluşan özel bir deste onları Fusion Summon ettirecek kartlarla birleştiğinde oyuncuların zafere koşması kaçınılmaz hale geliyor. Oyuncular Düelloyu bitirmeleri kaydı şartıyla kazansa da kaybetse de Madalya kazanacak!

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU‘nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000’den fazla kart**, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, turnuvalar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.

Şimdiye kadar 20 milyondan fazla indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, bu başarısıyla Yu-Gi-Oh! TCG‘nin en kapsamlı dijital deneyimi olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Bu eğlenceli deneyim, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android’de ücretsiz.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 8 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz:

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*