NFTPrime Herkesi NFT Dünyasına Davet Ediyor

Sanatçılar, yatırımcılar, markalar ve koleksiyonerler Türkiye’nin öncü NFT platformu NFTPrime’da buluşuyor. Dijital eserlerin kolaylıkla NFT’leştirebilmesine ve alım satımına imkan sağlayan NFTPrime, tüm süreçlerde Türkçe ve İngilizce olarak 7/24 destek hizmeti veriyor.

Son dönemde adını sık sık duymaya başladığımız, finans ve sanat dünyasında popülerleşen NFT artık bir fenomen haline geldi. NFT en basit ifadeyle, dijital ya da dijitale uyarlanabilen eserlerin sahipliğinin blokzincir ile kayıt altına alınması yani “biricikleştirilmesi” anlamına geliyor. Kripto paralara ilginin giderek artmasıyla NFT de yeni bir açılım olarak insanların hayatına girmeye başladı. Bu alanda Türkiye’nin öncü platformu olan NFTPrime aynı zamanda ülkenin en kapsamlı  NFT marketi olma yolunda ilerliyor.

NFTPrime üzerinden fotoğraf, tasarım, müzik, video ve benzeri dijital eserler NFTleştirilebiliyor, sergilenip satışa sunulabiliyor ve avantajlı koşullarda NFT alım satımı yapılabiliyor. Türkiye’nin ilk Türkçe ve İngilizce menü seçeneği sunan NFT platformu olan NFTPrime, kullanıcı dostu sitesi aracılığıyla bu işlemleri birkaç kolay adımda gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. Böylece hem sanatçıların hem markaların bu alana uyum sağlamasına katkıda bulunuyor. Dijital eser sahibi herkes NFTPrime’da kolayca NFT üretebiliyor. Bu sayede telif hakları da teknolojiyle korunmuş oluyor ve yeni gelir modelleri doğuyor.

Türkiye’nin en büyük işlem hacmine sahip NFT marketi olma hedefi ile yola çıkan NFTPrime, dijital eserleri NFT’leştirmek konusunda ilham verici, NFT üretimi ve alım satımı konusunda kolaylaştırıcı olma misyonuna sadakatini koruyor. Ayrıca, yatırım yapma ve katma değer sağlama olanağı sunan bir platform olarak, sürdürülebilir bir NFT ekosistemi yaratmak için çalışmaya devam ediyor. NFTPrime saygın sanatçı ve markaların bu ekosistemde en doğru koşullarda yer almasını sağlamak için işbirlikleri yapmayı sürdürüyor.

NFTPrime hakkında:

Avalanche blokzincirinde oluşturulan Türkiye’nin ilk NFT platformu olan NFTPrime Ekim 2021’de Tuğçe Ese ve Tugay Ese tarafından kuruldu. San Francisco merkezli platform 2023’ün sonuna kadar Türkiyenin en büyük işlem hacmine sahip NFT marketi olma, 2025in sonunda da globalde ilk 15’e girme hedefleriyle büyümeye devam ediyor.

https://nftprime.com

https://www.instagram.com/nftprimecom/

https://twitter.com/nftprimecom

https://www.linkedin.com/company/nftprime/

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*