YU-GI-OH! DUEL LINKS: KC GRAND TOURNAMENT 2022 Detayları Belli Oldu

The KC GT 2022 Kutlama Kampanyası oyunculara Ultimate Leo Utopia Ray Legend Foil kartı, zaman bazlı oyun içi etkinlikler ve turnuva sonrasında çok daha fazlasını vadediyor

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün, KC Grand Tournament 2022 (KC GT 2022) kapsamında Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS‘e gelen ve Kutlama Kampanyasını (Celebration Campaign) başlatan yeni hediyeler ve oyun içi etkinlikleri duyurdu.

Düellocular şimdi oyuna giriş yaparak, ZEXAL World Duel Carnival hikayesinde yer alan Yuma ve Vetrix arasındaki savaşta görülen UR Ultimate Leo Utopia Ray kartını (Legend Foil Rarity) elde edebilirler.

Additionally, Duelists will receive up to eight UR and SR Tickets, 1,000 Gems, one Skill Ticket, and a Yuma Tsukumo and Astral exclusive Skill. Ayrıca, Düellocular sekiz adede kadar UR ve SR Bileti, 1.000 Mücevher, bir Beceri Bileti ve Yuma ve Astral’a özel birer Beceri alacaklar.

“Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası 2022″nin iptal edilmesiyle birlikte, KC Cups’tan kazanılan “Dünya Şampiyonası Finalleri Daveti” ve “Dünya Şampiyonası Bölgesel Eleme Daveti” artık sırasıyla “KC GT 2022 Ana Turnuva Şampiyonası Daveti” ve “KC GT 2022 Ön Turnuva Eleme Daveti”ne dönüştü.

KC GT 2022 için Eleme Etkinlikleri:

KC Cup Eylül 2021, KC Cup Kasım 2021, KC Cup Şubat 2022, KC Cup Nisan 2022

KC GT 2022 Etkinlik Çizelgesi*: 

Ön Turnuva 1. Etap: 30 Mayıs – 12 Haziran 2022 (JST)**

Ön Turnuva Elemeleri: 10 – 13 Haziran 2022 (JST)

Ana Turnuva 1. Etap: 9 Temmuz 2022 (JST)***

Ana Turnuva Şampiyonası: 27 Ağustos 2022 (JST)

*Etkinlik günleri değişebilir

**KC GT 2022 Ön Turnuva Eleme Davetiyesini alan oyuncular, KC GT 2022 Ön Turnuva Elemelerine katılabilir ve KC GT 2022 Ön Turnuva 1. Aşamasını atlayabilirler.

*** KC GT 2022 Ana Turnuva Şampiyonası Davetiyelerini alan oyuncular Ana Turnuva Şampiyonasına katılabilir ve hem KC GT 2022 Ön Turnuvasını (1. Aşama/Elemeler) hem de Ana Turnuva 1. Aşamasını atlayabilirler.

KC GT 2022’nin galibi, ikincisi ve üçüncüsü Red-Eyes Black Dragon (Ekstra Secret Rare) ödülünü kazanacak. Diğer uygulama içi öğeler ayrı ayrı ödüllendirilecek ve dağıtılacaktır.

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/yugioh/duel_links/en/kcgt/

Resmi Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nu temel alan Yu-Gi-Oh! Duel LinksKONAMI’nin dünyaca ünlü oyununu mobil cihazlara ve PC’ye taşıyor. Düellocular Yami Yugi, Jaden Yuki, Yusei Fudo gibi Yu-Gi-Oh! evreninin popüler karakterlerini dijital kart savaşlarında yaşatmaya devam ediyorlar.

Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS dünya çapında 150 milyon indirmeye ulaştı. Dünyanın dört bir yanındaki düellocular 75 milyardan fazla kart topladı ve 7 milyar Düelloda savaştı.

Yu-Gi-Oh! Duel Links iPad®, iPhone® ve iPod touch® için ücretsiz olarak App Store® üzerinden, Android cihazlar için Google Play™ ‘den ve PC için de Steam üzerinden indirilebilir.

Yu-Gi-Oh! serisi Kazuki Takahashi’nin dünyaca ünlü mangası Yu-Gi-Oh!’dan esinleniyor. Bu manga, 1996 yılında SHUEISHA Inc. Tarafından yayınlanan Weekly Shonen Jump dergisinde seri haline getiriliyor ve halen TV-Tokyo iştirakçisi kanallarda yayınlanan “Yu-Gi-Oh!” animasyon serisiyle devam etmekte. KONAMI ilk Yu-Gi-Oh! konsol oyununu 1998 yılında yayınladı ve seri, koleksiyon kartı oyunu da dahil olmak üzere, halen dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta. KONAMI farklı kanallardan Yu-Gi-Oh! içerikleri üretmeye devam ederek serinin ruhunu yaşatmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) ürünleri ve etkinliklerinin yanı sıra tüm Yu-Gi-Oh! dijital kart oyunlarıyla ilgili en son bilgiler için lütfen aşağıdaki adresleri ziyaret edin:

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*