POKÉMON GO’nun Türkiye Topluluk Günü Etkinliği İstanbul’da Gerçekleşti!

Pokémon GO Topluluk Günü etkinliği 25 Haziran Cumartesi günü Kalamış Atatürk Parkı’nda Eğitmenlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Hiddetli Pokémon Deino’nun sıkça boy gösterdiği etkinlikte, sürpriz hediyeler Eğitmenler ile buluştu ve  harika bir Topluluk Günü’nü daha geride bıraktı!

Mart 2022 itibarıyla Türkçe dil desteğine kavuşan dünyaca ünlü mobil oyun Pokémon GO’nun, Topluluk Günü etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Tüm Eğitmenlerin davetli olduğu Topluluk Günü buluşmalarının sonuncusu, 25 Haziran tarihinde, 11.00 – 14.00 saatleri arasında Kalamış Atatürk Parkı’nda yüz yüze olarak düzenlendi. Her ay, dünya çapında aynı gün ve saatte gerçekleşen Topluluk Günü etkinlikleri Türkiye’de, İstanbul’da gerçekleşen resmî etkinliğin yanı sıra çeşitli illerdeki toplulukların Niantic destekli buluşmalarıyla beraber ülke genelinde toplamda 8 farklı konumda yüz yüze kutlandı. Topluluk Günü’ne Eğitmenler kendi şehirlerinden sanal olarak katılma şansı da yakaladılar. Üç saat süren etkinlikte, Hiddetli Pokémon Deino parklarda daha sık boy gösterdi, şanslı Eğitmenler ise Parlak Deino ile karşılaştı.

Eğitmenleri, bir sonraki Topluluk Günü etkinliği ve diğer gelişmeler hakkında detayları kaçırmamak için Pokémon GO Türkiye resmî sosyal medya hesaplarını ve Pokémon GO internet sitesini takip etmeye davet ediyoruz.

 

Pokémon GO Türkiye Resmî Sosyal Medya Hesapları:

Instagram.com/PokemonGOAppTR

Twitter.com/PokemonGOAppTR

Facebook.com/PokemonGOAppTur

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*