DISNEY+’ın İlk Yerli Orijinal Dizisi ‘KAÇIŞ’ın Merak Uyandıran Yeni Fragmanını Yayınladı!

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayan The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın ilk yerli orijinal dizisi ‘Kaçış’ yayınlanmaya başladığı günden bu yana dikkat çeken hikayesiyle seyircilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Aksiyon ve gerilim dolu diziden yeni fragman yayınlandı.

İSTANBUL, Türkiye (18 Temmuz 2022) – Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği, hikayesini Engin Akyürek’in kaleme aldığı, senaryosunu ise Ali Doğançay’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Disney+’ın merakla takip edilen dizisi ‘Kaçış’tan yeni resmi fragman yayınlandı. Diziden paylaşılan fragman aksiyon ve gerilim dolu atmosferiyle izleyenlerin hafızasına kazınacak sahnelerin habercisi oldu. Mehmet (Engin Akyürek) Türkiye’ye geri dönmek için Hattat bölgesinden kaçmaya çalışırken Zeynep’in (İrem Helvacıoğlu) ona ‘Ben yapamayacağım, gelemem’ sözleri hikayenin gidişatı bakımından yeni bölümlere dair merakı artırıyor.

Sınır ötesine gizlice geçen bir grup gazetecinin baskın sonucu radikal örgütün eline düşmeleri sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri ile izleyenleri derinden etkileyen dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Akyürekİrem HelvacıoğluAziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

‘KAÇIŞ’ YENİ FRAGMAN: https://www.youtube.com/watch?v=HSSvEQ1CSLw

Twitter@DisneyPlusTR

Instagram@disneyplustr

Facebook@DisneyPlusTR

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*