YU-GI-OH! MASTER DUEL’DA“EXTRA ZERO FESTIVAL” Başladı

Sınırlı süreli yeni oyun içi etkinlikte Extra Destlere izin yok!

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘da yeni bir sınırlı süreli çok oyunculu etkinlik başlıyor! Ve bu etkinlikte tek bir kural var – Ekstra Desteye izin yok!

Yeni “Extra Zero Festival”, Düellocuların Ekstra Deste kartlarına erişemediği özel bir kural setine sahip. Başka bir deyişle, sadece Ana Destenizi kullanabilirsiniz! “Extra Zero Festival”inde en güçlü kartlarınızdan bazılarını kaybederken yeni stratejiler geliştirmeniz gerekiyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelip elinizin altında fazladan kart olmasa da kazanabileceğinizi dosta düşmana kanıtlamaya var mısınız?

“Extra Zero Festival ” sırasında madalyalar, Mücevherler, aksesuarlar ve daha fazlasını içeren özel ödüllerin kilidini açabilirsiniz. Etkinlik boyunca oyuncular kazansa da kaybetse de Madalya kazanabilecekler ancak mutlaka Düelloyu bitirmeleri gerekiyor.

Daha fazla bilgi için lütfen oyun içi duyuruyu kontrol edin.

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU‘nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000’den fazla kart**, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.

Tüm dünyada 30 milyondan fazla indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUELYu-Gi-Oh! TCG’nin en kapsamlı dijital versiyonu olmayı sürdürüyor. Bu eğlenceli deneyim, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android’de ücretsiz.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz:

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*