NASR ESPORTS Galibiyet Serisini 12 Maça Çıkardı

23-24 Temmuz tarihlerinde oynanan karşılaşmalar ile birlikte Şampiyonluk Ligi’nde lig aşamasının 6. haftası geride kaldı.

NASR ESPORTS Şampiyonluk Ligi’nin zirvesindeki yerini korurken, DenizBank İstanbul Wildcats ikincilik koltuğuna oturdu. Dark Passage ise üçüncü sırada ve sadece bir galibiyet farkı ile sıkı takibini sürdürdü.

Bu hafta oynanan karşılaşmalarda DenizBank İstanbul Wildcats ve NASR ESPORTS ikişer galibiyet bulmayı başardı. Ayrıca mevsim finallerine katılma mücadelesi veren Galatasaray Espor en büyük rakiplerinden biri olan Fenerbahçe Espor ve GALAKTICOS’u mağlup ederek 6. sıraya yükseldi.

GALAKTICOS, Fenerbahçe Espor ve 5 Ronin bu hafta galibiyet bulamazken, Beşiktaş, Papara SuperMassive Blaze ve Info Yatırım Aurora haftayı bir galibiyet ve bir mağlubiyet ile kapattı.

Lig aşamasının sonuna az kalmışken, Şampiyonluk Ligi’nde artık hataya yer yok. Mevsim finallerine adını yazdırmak için kıyasıya mücadele edecek takımların maçlarını izlemek için 30-31 Temmuz tarihlerinde watch.lolesports.com adresinden canlı yayınlara katılarak heyecana ortak olun.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*