TBF 2022 İle İlgili Bilmeniz Gereken Her Şey

League of Legends esporunun zirvesi Türkiye Büyük Finali bu sene İzmir’e geliyor! Final heyecanının yanı sıra LoL’ün Türkiye’deki 10. yılını da büyük bir coşku ile kutlayacağımız LoL 10. Yıl Festivali’nde bizi birbirinden güzel etkinlikler bekliyor.

LOL 10. YIL FESTİVALİ

9 ve 10 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan League of Legends 10. Yıl Festivali’nin kapıları saat 16:00’da açılacak. Festival alanında düzenlenecek bir çok etkinliğin yanı sıra topluluk buluşmaları gerçekleşecek. Ardından hepimizin hafızalarına kazınan Efsane maçları yad edeceğimiz Birlikte İzleyelim etkinliği başlayacak.

Festival alanında farklı oyunlardan toplayacağınız puanlarla ödüller kazanacak, 10. yıl sahnesinde yeteneklerinizi gösterebileceksiniz. Ayrıca iki gün boyunca merak ettiğiniz soruları cevaplayabileceğimiz farklı paneller ve mini turnuvalar ile festival alanı sahnemiz hiç boş kalmayacak.

FESTİVAL ALANINDAKİ BÜTÜN ETKİNLİKLERE BİLETSİZ KATILABİLİRSİNİZ!

MAÇ ÖNÜ PROGRAMI VE AÇILIŞ ŞOVU

Ertesi gün ise Türkiye Büyük Finali 2022 heyecanını paylaşacağız. Saat 16:00’da kapı açılışı ile taraftarlar festival alanına girecek. Topluluk buluşmaları ve sahne etkinlikleri 2. gün de devam edecek. Saat 20:00’da başlayacak olan TBF 2022, İzmir Atatürk Açık Hava Sahnesi’nde düzenlenecek. TBF maç önü programında, 10. Yıl özel ödülleri, yarışmalar, röportajlar ve açılış şovu yer alacak. LoL 10. Yıl Festival alanında kurulacak dev ekranlarda konuklar festivalin tadını çıkarırken TBF’yi izleyebilecek.

GANİMETLER

2022 Türkiye Büyük Finali heyecanına ekran başından dahil olan izleyicilerimiz çeşitli Ganimetler kazanma şansına sahip olacak. 17.000 şanslı izleyici Usta İşi de dahil olmak üzere Hextech seti kazanacak.

Çeyrek ve Yarı Finaller döneminde de yine usta işi dahil olmak üzere 18.000 Hextech Seti ganimeti şanslı izleyicilere ulaşacak.

HEDİYELER

Eğer ki biletli bir izleyici iseniz TBF alanına girdiğiniz anda sizi birtakım hediyeler bekleyecek. Bu hediyelerden biri Solmuş Gül Syndra kostümü! Verilecek kostüm kodu yalnızca Türkiye sunucusunda geçerli olacak. Ek olarak da Usta İşi Sandık Seti! Bunun yanı sıra festival alanında bizlerle olacak ve hazırladığımız yarışma ve oyunlara katılacak misafirlerimizi de sürpriz hediyeler bekliyor!

BİLET BİLGİLERİ

TBF 2022 için biletler, 17 Ağustos saat 18.00 itibariyle satışa çıkacak. Biletleri https://ief.izfas.com.tr/ adresinden 100 TL (KDV dahil) karşılığında satın alabilirsiniz. Bu sene İzmir’de yapılacak TBF’nin gelirinin bir sosyal sorumluluk projesine verilmesini istedik. TBF bilet gelirleri, OYGEM Akademi eğitim ve geliştirme süreçlerinde değerlendirilmek üzere bağışlanacak.

SORU – CEVAP

Biletimi bastırmam gerekecek mi?

Biletinizi bastırmaya gerek olmayacak mobil biletinizi girişte gösterebileceksiniz.

Bilet aldım ama gelemeyeceğim, kostümü yine de alabilir miyim?

Ne yazık ki bu mümkün değil, sadece girişte hediye edilecek kod kartları ile hesabınıza kostümünüzü yükleyebileceksiniz.

Davetiyeyle geldim, kostüm hediyesi alamayacak mıyım?

Tabii. Girişte hediye edilecek kod kartı davetliler için de geçerli!

Oturma planı nasıl?

Bilet satışları blok şeklinde yapılmaktadır. Alana geldiğinde seçim yaptığın blokta, istediğin yere oturabilirsin.

Fotoğraf makinemi getirebilir miyim? Video veya fotoğraf çekebilir miyim?

Tabii ki, alanda video ve fotoğraf çekmek tüm katılımcılarımıza serbest olacak ancak ışık kullanmalarına izin verilmeyecek.

İçeri yiyecek-içecek sokabilir miyim? Alanda yiyecek-içecek olacak mı?

Alana dışarıdan getirilen yiyecek ve içeceklerle girilmesi mümkün değil, fakat etkinlik süresince alandaki yemek bölümlerinden yiyecek ve içecek temin edebilirsin.

Alanda sağlık görevlisi olacak mı?

Acil durumlara karşı alanda sağlık görevlileri her zaman hazır bekleyecek.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*