VALORANT CHAMPIONS’I İzleyin Ganimetleri Kapın

İhtişamınızı tıpkı bir şampiyon gibi sergilemek için finalist olmanıza gerek yok. Champions 2022 canlı yayın ganimetleriyle bu yılın turnuvası boyunca kupadan payınızı almanızı sağlayacak seçenekler sunuyoruz.

Geçtiğimiz yıl boyunca dünyanın dört bir yanından profesyonel takımlar bölgesel Challengers ve uluslararası Masters turnuvalarında yarışarak 2022 VALORANT Champions Tour’un son etkinliği Champions’daki 16 takımdan biri olmak için çatıştılar.

Ama sizin ihtişamınızı tıpkı bir şampiyon gibi sergilemek için finalist olmanıza gerek yok. 31 Ağustos – 18 Eylül tarihleri arasında yapılacak canlı yayınlardan elde edebileceğiniz ganimetlerle bu yılın turnuvası boyunca kupadan kendi payınızı alın. valorantesports.com/schedule sitesinden yayın programına ulaşabilirsiniz.

Nasıl çalışıyor? Mevzu basit. İlk olarak VALORANT hesabınızı YouTube veya Twitch hesabınıza bağlayın. Champions boyunca aşağıda verilen zaman dilimlerinde “droplar etkin” etiketli kanallarda bir VALORANT Champions karşılaşması izleyin, ganimetlerinizi kapın ve tarzınızı skor tablosunun tepesine taşıyın.

GANİMET TABLOSU:

“Ateş Parçası” unvanını kazanmak için 31 Ağustos – 13 Eylül arasında canlı bir maç izleyin.

2022 VCT Champions Lanet spreyini kazanmak için 16-17 Eylül arasında canlı bir maç izleyin. 2022 VCT Champions Kahraman kartını kazanmak için 18 Eylül’de canlı bir final maçı izleyin.
Riot Hesabı’nızı Twitch ve YouTube’a nasıl bağlayabileceğinizle ilgili ayrıntılı bilgi için:

VALORANT Champions Tour’un ilk yılını muazzam bir başarıya taşıdığınız için teşekkür ederiz. 2022 turnuvasını noktalamak ve 2. Dünya Şampiyonu’nu taçlandırmak için 18 Eylül’ü heyecanla bekliyoruz! Görüşmek üzere.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*